Pracownik przetwórstwa rybnego

Interkadra

Chojnice

2016-12-03

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

RYB/1216/GD-CHO

Obowiązki:
  • Proste prace manualne - pakowanie produktów surowych do pojemników na linii produkcyjnej
  • Dbanie o jak najwyższą jakość wykonywanej pracy
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (3-zmianowym od listopada)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie za wydajność (możliwe nadgodzine płatne zgodnie z Kodeksem Pracy)