Specjalista ds. projektów badawczo - rozwojowych - projekt menadżer

KRD Global Group

Warszawa

2016-12-03

Główne obowiązki:

- samodzielne prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych, włączając opracowanie strategii finansowej projektu, przygotowanie wniosku aplikacyjnego, jak również pozyskanie oraz rozliczanie grantu badawczego.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe związane z Zarządzaniem Projektami, jak również znajomość zagadnień technicznych z powyższego zakresu badawczego (minimum podstawowa)
- wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi finansowanymi ze środków Komisji Europejskiej (Horyzont 2020, oraz poprzedni 6. oraz 7. Program ramowy UE)
- język angielski - biegłość językowa w mowie i piśmie w tym język specjalistyczny biznesowo-techniczny
- przynajmniej jeden wdrożony projekt z powyższych grantów lub pokrewnych

Oferujemy:

- pracę w raptownie rozwijającej się dziedzinie przemysłu - energia odnawialna - fotowoltaika
- pracę w międzynarodowej firmie z aspiracjami, o ugruntowanej pozycji w branży
- możliwość zatrudnienia w długim horyzoncie czasowym
- praca na pełen etat

Bardzo prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do aplikowania. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.