Personel produkcyjny. Dobre wynagrodzenie! Ozorków

Grupa Progres

Ozorków

2016-12-03

Miejsce pracy: Ozorków

Obowiązki:
- wkładanie płyt akrylowych do pieca
- pokrywanie uformowanych wanien i brodzików akrylem
- obróbka końcowa: skrawanie boków, oczyszczanie
- kontrola wizualna końcowego produktu
- obsługa maszyn w ruchu
- obróbka mechaniczna metali (np. galwanizowanie, walcowanie, prasowanie)
- pakowanie gotowych produktów w opakowania ochronne

Wymagania:
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie na produkcji
- mile widziana znajomość rysunku technicznego
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn, komputerów
- mile widziane doświadczenie przy obróbce metali (znajomość metod obróbki metali)
- zainteresowanie podjęciem długiej współpracy

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca od poniedziałku do piątku
- praca w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
- fundusz socjalny (konto pracownicze, dofinansowania, dodatkowe benefity)
- po okresie próbnym - dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU oraz możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej LUX MED na atrakcyjnych warunkach

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!