Pracownik Produkcji

Actio HR

Słupsk

2016-12-03

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta - Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:

Wykształcenie  zawodowe,

Mile widziane doświadczenie na produkcji oraz umiejętność posługiwania się szlifierką, suwmiarką itp,

Zdolności manualne,

Sumienność i zaangażowanie.

Obowiązki:

Laminowanie,
Polerowanie,

Montowanie elementów na produkcji.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Pracę 2-zmianową,

Dobre warunki socjalne,

Pół godzinną przerwę na obiad, który finansuje Firma,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Przeszkolenie na stanowiska laminiarza i montera- nie wymagamy doświadczenia!

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując nr ref: MON/09/16 na adres: APLIKUJ

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!