Mechanik / Zaopatrzeniowiec

Perspecta

Pasłęk

2016-12-05

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                     Mechanik/zaopatrzeniowiec
                                                     Nr ref.:
65/09/2016
                                                     Miejsce pracy: Pasłęk

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
  • Nadzór w zakresie remontów, przeglądów, konserwacji maszyn i urządzeń
  • Bieżąca kontrola stanu części zamiennych i ich zamawianie
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Praktyczna znajomość elektrotechniki i mechaniki
  • Współpraca z Menedżerem Produkcji i Kierownikami zakładów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne/mile widziane wyższe o kierunku mechanicznym
  • Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Prawo jazdy Kategorii B, znajomość MS Office(Excel, Word), mile widziane uprawnienia SEP
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność współpracy
  • Obowiązkowość

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie (3000-4000zł)
  • Możliwość uzyskania premii
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:APLIKUJ. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!