Elektryk

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

cały kraj

2016-12-03

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy(cert.5499) o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy – zarówno w Polsce jak i za granicą – potrafimy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Współpracujemy z wieloma firmami, głównie z obszaru Europy Zachodniej.
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe,
• uprawnienia SEP do 1KV lub powyżej,
• znajomość rysunku technicznego i schematów,
• doświadczenie,
• dokumenty potwierdzające kwalifikacje, uprawnienia,
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
• własny środek transportu.

Obowiązki

• instalacje budowlane/ przemysłowe,
• montaż szaf sterowniczych,
• montaż urządzeń pomiarowych.

Mile widziane

CV w języku niemieckim

Oferujemy

• umowę o pracę z pracodawcą niemieckim,
• wynagrodzenie 10 EURO brutt/godz., + 2 Euro diety/h,
• opłacone i zapewnione zakwaterowanie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych