Elektryk

LOXA SP. Z O.O.

Żarki

2016-12-03

LOXA Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko - elektryk

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn,
  • Usuwanie awarii mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Udział w przeglądach okresowych i remontach,
  • Analizowanie sprawności maszyn i urządzeń oraz ich naprawy
  • Montaż i uruchamianie nowych maszyn i odcinków linii technologicznych
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • - wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej, hydrauliki i pneumatyki,
  • - doświadczenie związane z eksploatacją i naprawą maszyn
  • - umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • - umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowym
  • - odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy
  • - dyspozycyjność do pracy z systemie zmianowym
  • - uprawnienia spawalnicze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Oferujemy szkolenia pracownicze
  • Zapewniamy regularne badania lekarskie