REFERENT DS. ETYKIET

Com.40 Limited Sp. z o.o.

Ociąż

2016-12-03

Firma COM.40 Limited Sp.z o.o. w Skalmierzycach (ul. Podkocka 4B) zatrudni osoby na stanowisko:  REFERENT DS. ETYKIET

Obowiązki:

•          Analiza i kontrola przygotowanej dokumentacji,

•          Kompletowanie etykiet zgodnie ze zleceniami i zamówieniami,

Wymagania:

•          Sumienność, dokładność,

•          Umiejętność pracy pod presją czasu,

•          Gotowość do pracy w systemie 3 zmian,

•          Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Office.

Oferujemy:

•          Umowę o pracę,

•          Możliwość rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych i zawodowych,

•          Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji(CV i list motywacyjny)na adres e-mail lub składanie osobiście w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!