Doradca klienta

ŚWIAT sYPIALNI

Bielsko-Biała

2016-12-03

Do sklepu z wyposażeniem wnętrz w Bielsku-Białej poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta.

Obowiązki:
- profesjonalna, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo
- dbałość o nienaganny porządek w salonie

Oferujemy:
- praca od zaraz,
- stawka godzinowa + atrakcyjne prowizje i bonusy,
- umowa o pracę na pół etatu,
- rozwój zawodowy, uczestniczenie w szkoleniach,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagane:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży mebli, wyposażenia wnętrz, materacy itp.,
- wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, wygląd „budzący zaufanie”, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu,
- pracowitość, chęć rozwoju zawodowego, silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina,
- dyspozycyjność, praca również w weekendy,
- wykształcenie min. średnie maturalne,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera, Internetu, kasy fiskalnej itp.
Zgłoszenia wyłącznie ze zdjęciem proszę przesyłać na adres email APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!