Telemarketer, konsultant ds. sprzedaży, handlowiec

BRT Business sp. z o.o.

Warszawa

2016-12-03

BRT Business Sp. z o.o. jest nowoczesną, technologiczną spółką, która dostarcza rozwiązania dla rynku B2B. Łączymy biznes, dostarczając skuteczną informację na czas i do właściwych odbiorców. Nasza marka ACTUA to skuteczne narzędzie do rozwoju biznesu i osiągania celów sprzedażowych.

Obecnie poszukujemy trzech konsultantów ds. Sprzedaży/telemarketerów do aktywnej sprzedaży produktów ACTUA.

 Oferujemy:

-       ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole z perspektywami awansu na stanowisko Key Account Manager,

-       gruntowne szkolenia w zakresie specyfiki produktów i sposobów sprzedaży,

-       pracę w biurze w Warszawie (Wola),

-       Stabilną umowę, dobre wynagrodzenie + prowizję uzależnioną od wyników

-       wszystkie weekendy wolne

Od kandydatów oczekujemy:

-       łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,

-       kultura osobista,

-       umiejętność organizowania pracy własnej,

-       zaangażowanie i odpowiedzialność,

-       pewność siebie i swoboda wypowiedzi

-       umiejętność prowadzenia korespondencji email z klientami kluczowymi

-       motywacja do działania i awansu na wyższe stanowiska sprzedażowe

Zakres zadań:

-       aktywna sprzedaż telefoniczna produktów spółki głównie dla małych/średnich i dużych przedsiębiorstw,

-       przygotowywanie ofert handlowych,

-       nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

-       prowadzenie korespondencji email z klientami

-       pozyskiwanie nowych klientów

-       kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Proces rekrutacji

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV do dnia 31.12.2016. na adres APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!