Sprzedawca

Ventura Krzysztof Chyliński

Grudziądz

2016-12-03

Zatrudnię Sprzedawcę do salonu odzieżowego GREENPOINT w Centrum Handlowym ALFA w Grudziądzu

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż odzieży
- Dbałość o porządek w salonie oraz odpowiednie wyeksponowanie towaru

Wymagania:
- Znajomość obsługi komputera
- Umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z Klientami
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy

Praca na umowę zlecenie dla ucznia/studenta w weekendy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)"
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!