HR Specialist

W4P Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-03

Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności  ( I, II lub III ), swobodnie posługujesz się językiem angielskim i szukasz pracy biurowej w Poznaniu,  mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę pracy !

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji finansowej, szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Główne zadania :

  1. Udział w pracach administracyjnych Działu Personalnego, w tym:
  • zarządzanie danymi osobowymi pracowników ( kompletowanie danych )
  • kalkulacja wymiaru urlopów
  • wystawianie świadectw pracy
  • kontrola dokumentacji medycznej pracowników

      2. Przygotowywanie miesięcznych informacji dotyczących:

  • naliczania wynagrodzeń
  • świadczeń rzeczowych dla pracowników ( pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, system świadczeń dla pracowników )
  • Przygotowywanie raportów i statystyk dotyczących aktualnych pracowników oraz przebiegu ich zatrudnienia

Wymagania:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, warunek konieczny ( grupa I, II, lub III )
  • Wykształcenie wyższe  ( preferowane  Business Administration, Human Resources, lub pokrewne ),  ewentualnie ostatni rok studiów
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego ( poziom min. B2, komunikacja w Firmie odbywa się głównie w języku angielskim )
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na takim samym, lub podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, PowerPoint )
  • Operatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe plus bogaty pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę ) w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz organizacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ . W temacie wiadomości prosimy o podanie nr ref.:  HRP/12/16

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98968 ofert pracy. Sprawdź!