Kasjer/Sprzedawca

HR WORK FORCE

Opole

2016-12-03

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta – hipermarketu, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kasjer/kasjerka

Miejsca pracy:
-Wiązów, Polo Market
-Opole, Auchan ul. Wrocławska (C.H. Karolinka)
-Opole Makro ul. Partyzantów
-Opole, Auchan ul. Sosnkowskiego

Zadania na stanowisku:
- obsługa kasy fiskalnej
- rozliczanie kasetki po zakończonej zmianie
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- elastyczny grafik pracy dopasowany do dyspozycyjności
- bezpłatne szkolenie kasjerskie

Wymagania:
- dyspozycyjność
- chęć do pracy
- dokładność, rzetelność

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!