Pracownik biurowy - kadrowa

Agencja Pracy Tymczasowej G.T.

Bydgoszcz

2016-12-03

Niemiecka firma zatrudni na umowę o pracę osobę do pracy buirowej z elementami kadrowymi.

Praca w Niemczech w Pforzheim

Miejsce pracy: Pforzheim
Nr referencyjny: Praca biurowa - kadrowa

Obowiązki:

- prowadzenie akt osobowych pracowników (polski zespół)

- rejestrowanie i meldowanie nowych pracowników

- wyrejestrowywanie

- prowadzenie innej dokumentacji kadrowej

- kontakt z niemieckimi urzędami w sprawach kadrowych

Wymagania:

- komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

- dostateczna wiedza z niemieckiego prawa pracy

- obsługa Word, Excel i urządzeń biurowych

- czynne prawo jazdy kta. B i własne auto

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę (pierwsza na 1 rok, kolejna na stałe)

- praca w polskojęzycznym zespole

- zakwaterowanie

Odpowiadamy WYŁĄCZNIE na oferty z CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!