Specjalista ds. Marketingu

E-Commerce Logistics Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-12-03

Firma E-Commerce Logistics Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:

współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej na rynku niemieckim

planowanie, prowadzenie i nadzór nad projektami związanymi z budowaniem świadomości marki poprzez reklamę i promocję firmy

nadzór nad przygotowaniem i produkcją materiałów marketingowych

współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi i mediami

organizacja procesu uczestnictwa firmy w eventach (targi, konferencje, szkolenia itp.)

opracowywanie analiz skuteczności prowadzonych działań oraz sporządzanie raportów realizowanych przedsięwzięć

Nasze oczekiwania:

Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie- warunek konieczny

minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w marketingu na samodzielnym stanowisku

mile widziane doświadczenie w e-commerce

wykształcenie wyższe - preferowane kierunki marketing, socjologia, psychologia i pokrewne

doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych

kreatywność , zaangażowanie, inicjatywa

rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

stabilną i ciekawą pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!