Oferta pracy w Niemczech dla opiekunek

Gowork.pl

Stuttgart

2016-12-04

Nr referencyjny: NIEM_330A

Nasz podopieczny:

GoWork zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki do osób starszych. Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Camili (56 kg, 150 cm wzrostu).

Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu

Pani choruje na lekką depresję i nadciśnienie tętnicze, ma również problemy ze słuchem. Porusza się sama przy chodziku, ale potrzebuje asekuracji.

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, czyli: dbanie o czystość w domu, prasowanie i pranie oraz przygotowywanie posiłków.

Do obowiązków związanych z podopieczną należeć będą takie czynności jak: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, mycie oraz dbanie o higienę ciała, czuwanie w nocy a także towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynnego prawa jazdy, miłego usposobienia, cierpliwości i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Mieszkanie w miejscu pracy, wyżywienie;
  • Stałe wynagrodzenie;
  • Pokrycie kosztów wyjazdu;
  • Legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5988 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!