Praca dla opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Wetzlar

2016-12-04

Nr referencyjny: NIEM_366A

Nasz podopieczny:

Opieka nad panią Anną mieszkającą w okolicach Wetzlar. Wyjazd na 3 miesiące.

Pani ma 85 lat i II stopień niepełnosprawności.

Stan zdrowia: depresja, Parkinson, jeździ na wózku inwalidzkim, inkontynencja.

Obowiązki:

Zmiana pieluch, kąpiele, pomoc w ubieraniu i dojściu do toalety oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Wymagania:

  • kobieta;
  • niepaląca;
  • z doświadczeniem ;
  • znajomość języka: dobry.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • legalne zatrudnienie
  • zorganizowanie wyjazdu do/z Niemiec
  • Wynagrodzenie: do 1200 Euro netto*
    * wysokość wynagrodzenie zależna od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6096 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!