Pilnie poszukujemy opiekunki dla Seniorki

altenbetreuung24

Limburg an der Lahn

2016-12-04

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza podopieczna: Pani Helga

Stan pacjenta: 93 lata, 65 kg, 165 cm wzrostu

Miejsce zlecenia: okolice Limburg an der Lahn

Potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z chodzika. Cierpi na demencję oraz ma problemy ze słuchem.

Nr referencyjny: NIEM_670A

Obowiązki:

  • gotowanie,
  • pranie, sprzątanie domu,
  • robienie zakupów,
  • kąpiele, dbanie o higienę ciała,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • towarzyszenie w wizytach u lekarza

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka/opiekun musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

  • pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec
  • legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki
  • pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań Kandydatki/Kandydata

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6433 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!