pomocnik w stolarni - praca w Niemczech

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Ahaus

2016-12-02

Aktualnie poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe i poszukujących pracy w Niemczechna stanowisku: pomocnik w stolarni.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na produkcji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech na cały etat
  • pracę na III zmiany (z dodatkami nocnymi)
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • stawkę godzinową od 11,23 eur/h brutto - rosnącą
  • zapewnione płatne zakwaterowanie
  • pomoc Konsultanta (polskojęzycznego) w dopełnieniu spraw administracyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzane danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99409 ofert pracy. Sprawdź!