Główny Technolog

PREMIUM CONSULTANTS

Olsztyn

2016-12-02

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych
  • Optymalizacja i usprawnienie realizacji produkcji
  • Kontrola procesów technologicznych
  • Bieżąca kontrola i analiza głównych wskaźników jakościowych
  • Testowanie, opiniowanie oraz wprowadzanie do produkcji nowych surowców
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu
  • Optymalizacja kosztów,
  • Wdrażanie procedur i instrukcji w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa produktu
  • Przygotowywanie planów działania dla poprawy głównych wskaźników kosztowych i jakościowych
  • Współpraca z dostawcami surowców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe (Technologia Żywności, Biotechnologia, pokrewne)
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży FMCG w zakresie zarządzania i kontrolą jakości
  • Doświadczenie w pracach przygotowawczych i samodzielnym wdrażaniu nowych projektów i technologii
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących technologii żywności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Determinacja w realizacji celów i zadań
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

Klient oferuje:

  • Pracę u największego producenta w branży,
  • Możliwość  rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do założonych celów,
  • System premiowy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o umieszczania w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji , zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)", "Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną  do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 Ustawy  z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!