IT Project Manager

IT-Leaders.pl

Poznań

2016-12-02

IT-Leaders to pionierska platforma kojarząca najlepszych specjalistów z branży IT z pracodawcami. To innowacyjny sposób wyłaniania pracowników z sektora nowych technologii, zapewniający im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i specjalny system odbierania dodatkowej pensji. IT-Leaders jest tworzony przez zespół ekspertów od rynku pracy i informatyków, których doświadczenia rekrutacyjne i projektowo-programowe pozwoliły stworzyć intuicyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy.

Dla naszego Klienta, dużego międzynarodowego koncernu z rozpoznawalną marką, poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na

stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref. 161157_IPM

Obowiązki :

  • Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzenie i realizację średnich i dużych projektów IT
  • Dbanie o zakres, budżet i harmonogram projektu, kontrola kosztów
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz
  • Współpraca z uczestnikami projektu (PMO, w tym Business Project Manager, Portfolio Manager)
  • Utrzymanie dobrej i ciągłej komunikacji w zespole projektowym i z klientem Zewnętrznym i Wewnętrznym

Wymagania :

  • Min. 3-5 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami IT w środowisku międzynarodowym (na stanowisku PM lub IT PM)
  • Doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu zespołem projektowym
  • Udokumentowana znajomość minimum jednej z metodologii prowadzenia projektów, np. PRINCE2, PMBOK Guide
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość programu MS Project
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Zorientowanie na cel, ambicja i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Inicjatywa, kreatywność entuzjazm i dynamika w działaniu

Oferujemy :

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się międzynarodowym koncernie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.it-leaders.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!