Programista c#

IT-Leaders.pl

Wrocław

2016-12-02

IT-Leaders to pionierska platforma kojarząca najlepszych specjalistów z branży IT z pracodawcami. To innowacyjny sposób wyłaniania pracowników z sektora nowych technologii, zapewniający im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i specjalny system odbierania dodatkowej pensji. IT-Leaders jest tworzony przez zespół ekspertów od rynku pracy i informatyków, których doświadczenia rekrutacyjne i projektowo-programowe pozwoliły stworzyć intuicyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista C#

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref. PC#/08/2016

Obowiązki :

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych i backendu wewnętrznego systemu ERP i CMS

Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość .NET C#, WCF, T-SQL, Entity Framework
  • Przekrojowa wiedza na temat różnorodnych technologii
  • Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w zakresie architektury systemów
  • Umiejętnośc tworzenia algorytmów i struktur danych do optymalizacji złożonych zbiorów danych

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój pracowników w postaci szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.it-leaders.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!