Księgowa

EM&CA SA

Warszawa

2016-12-02

Zakres obowiązków:

 - przygotowanie i weryfikacja dokumentów księgowych,

- księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,

- bieżąca analiza kont księgowych, rozliczanie płatności,

- ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki,

- przygotowanie danych do deklaracji VAT i CIT,

- udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,

- pomoc w przygotowaniu dokumentacji dla audytorów.

 Wymagania:

 - wykształcenie związane z finansami i rachunkowością,

- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości,

- znajomość zasad i przepisów w zakresie CIT i VAT,

- dobra znajomość MS Office  (Excel) oraz systemu F-K Optima,

- dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność,

- znajomość języka angielskiego,

- znajomość przepisów związanych z kadrami będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy pracę w stabilnej , rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

CV  prosimy przesłać na adres: APLIKUJ www.emca.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!