Manager Sprzedaży

Talent Solution

Tarnowo Podgórne

2016-12-02

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta opakowań z tworzyw sztucznych o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:

  • Realizacja strategii sprzedażowej w segmencie B2B
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Przeprowadzanie spotkań handlowych
  • Współpraca z innymi działami w organizacji w celu zapewnienia optymalnej realizacji zleceń
  • Rozpoznawanie potrzeb oraz doradztwo i prezentacja oferty w zakresie możliwych rozwiązań
  • Prowadzenie monitoringu i analiz rynku związanych z działaniem konkurencji, zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedażowych i udziału w rynku
  • Realizacja założonego planu sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zmysł techniczny, rozwinięte umiejętności analityczne
  • Orientacja na cel, wewnętrzna motywacja do osiągania założonych wyników
  • Inicjatywa, zaangażowanie, energia w działaniu
  • Dojrzałość emocjonalna i wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy na rynkach zagranicznych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Kurs języka angielskiego

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 160842_MS na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!