Automatyk

Talent Solution

Września

2016-12-02

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą.  Nr licencji : 7511

www.talentsolution.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko:

Automatyk

Obowiązki :

  • Opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym,
  • Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
  • Prowadzenie działań prewencyjnych i predykcyjnych z zakresu utrzymania ruchu,
  • Konfiguracja komponentów automatyki,
  • Nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
  • Współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi.

Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka,
  • Znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki,
  • Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
  • Podstawowa znajomość układów pneumatyki i mechaniki,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności interpersonalne,
  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1kV,
  • Mile widziane uprawnienia na dozór i eksploatację urządzeń elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy :

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami.

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 151065_A na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!