Sales manager

Talent Solution

Poznań

2016-12-02

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się obsługą i produkcją „twardych” materiałów POS, poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Sales Manager

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach polskim i zagranicznym
  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu New Business
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Przeprowadzanie spotkań handlowych
  • Analiza i monitorowanie rynku, konkurencji oraz trendów branżowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnej realizacji zleceń
  • Realizacja założonego planu biznesowego

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie we współpracy międzynarodowej oraz obsłudze zagranicznych klientów
  • Doświadczeniu w samodzielnym przeprowadzaniu spotkań biznesowych, a także negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe
  • Determinacja, nastawienie na realizację założonych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych inicjatyw
  • Możliwość zdobywania nowych, międzynarodowych doświadczeń

Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 160841_SM na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”