Pracownik Techniczno - Administracyjny

GD Profesja SC

Rząska

2016-12-02

Naszym Klientem jest Firma świadcząca usługi w zakresie międzynarodowego transportu towarów. Jej dynamiczny rozwój jest efektem profesjonalnego charakteru świadczonych usług oraz doświadczenia zdobytego w ciągu 39 lat działalności przedsiębiorstwa.

Zakres Obowiązków

  • Dbałość o stan techniczny pojazdów w firmie,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej pojazdów,
  • Ewidencjonowanie czasu pracy kierowców,
  • Gospodarka częściami zamiennymi, ubezpieczeniami, itp.
  • Rozliczanie zużycia paliwa,
  • Współpraca z Zarządem firmy i księgowością

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie transportowej.
  • Minimum podstawowa znajomość mechaniki pojazdowej.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie.
  • Ciekawa praca w młodym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!