Specjalista ds. Rozwoju

Topserw

Zielonka

2016-12-02

Topserw, to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Od ponad 19 lat, dostarczamy naszym Klientom, pełną gamę produktów do obsługi i magazynowania materiałów niebezpiecznych oraz pełne wyposażenie związane z bezpieczną pracą w środowiskach niebezpiecznych. W związku z dalszym rozwojem, zatrudni do pracy, w siedzibie firmy w Zielonce k/Warszawy, osobę, w charakterze:

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z kontrahentami zagranicznymi
  • Budowa długofalowych relacji biznesowych z dostawcami zagranicznymi
  • Negocjacje ofert i umów handlowych z partnerami zagranicznymi
  • Analizy rynkowe produktów, badanie konkurencji
  • Przygotowywanie i uczestniczenie w targach i wystawach międzynarodowych oraz prezentacjach handlowych na terenie kraju
  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców (obszar UE, USA)

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia (najlepiej ekonomicznego),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia we współpracy z klientami międzynarodowymi
  • Umiejętności negocjacyjnych, znajomości technik sprzedaży
  • Gotowości do podróży służbowych w tym zagranicznych
  • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjności, kreatywności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników pracy
  • Możliwość rozwoju w firmie, będącej liderem w swojej branży, o udokumentowanym potencjale rynkowym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód)

Prosimy o przesyłanie swoich listów motywacyjnych i CV wraz z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!