Elektromonter Pogotowia - PE Torzym

Enea Operator sp. z o.o.

Torzym

2016-12-02

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji  i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja  i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona  na realizację celów, potrafi współpracować  w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację. Więcej o nas na www.enea.pl.

Enea Operator sp. z o.o./Oddział Dystrybucji Zielona Góra/Rejon Dystrybucji Świebodzin/ Posterunek Energetyczny Torzym informuje, że poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTROMONTER POGOTOWIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie czynności ruchowych oraz zabiegów eksploatacyjnych na stacjach WN/SN, SN/nn i liniach WN, SN i nn.

  • Realizacja czynności związanych z usuwaniem awarii w sieciach WN, SN i nn oraz na stacjach.

  • Prowadzenie pojazdu służbowego.

  • Wykonywanie prac modernizacyjnych sieci elektroenergetycznych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie – min. zawodowe

  • Doświadczenie w pracy na sieciach elektroenergetycznych

  • Prawo jady kat. B (mile widziane C+E)

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne ,,E”

  • Upoważnienie do PPN (możliwość uzyskania w trakcie zatrudnienia)

  • Uprawnienia do dokonywania pomiarów

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

CECHY:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Opanowanie, obowiązkowość

  • Sumienność, dyspozycyjność oraz rzetelność

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz szkoleń

INFORMACJE:

  • Przewidywany termin zatrudnienie – grudzień 2016

  • Miejsce pracy – Torzym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: APLIKUJ w tytule wiadomości wpisując ,,157-PE Torzym-Elektromonter Pogotowia” w terminie do 08 grudnia 2016 r.

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ENEA Operator Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99409 ofert pracy. Sprawdź!