Pilarz/ pracownik leśny- Niemcy

WORKON

oklice Singen

2016-12-02

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

PILARZ/ PRACOWNIK LEŚNY

MIEJSCE PRACY:  okolice Singen

DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz i w późniejszym terminie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Obsługa piły łańcuchowej

  • Cięcie drzew / gałęzi

  • Prace porządkowe w lesie

WYMAGANIA:

  • Wymagane doświadczenie na stanowisku pilarza i drwala (pomocnika drwala)

  • Umiejętność obsługi piły łańcuchowej

  • Umiejętność wspinania się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa mile widziana

  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Konieczne prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Należy posiadać własną odzież ochronną

OFERUJEMY:

  • Praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony, pełne świadczenia socjalne

  • Praca: 40 - 50 godzin / tydzień

  • Stawka godzinna brutto 11€

  • Miesięczne wynagrodzenie netto około 1300 do 1500€

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok 100€

!!!!!!!!!!!!! USŁUGA DODATKOWA – ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY !!!!!!!!!!!!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!