Barmanka/Barman

Ochotnicza Straż Pożarna w Dankowicach - KLUB REMIZA

Dankowice

2016-12-02

Ochotnicza Straż Pożarna w Dankowicach zatrudni barmankę/barmana do obsługi lokalu KLUB REMIZA

ul. św. Wojciecha 8, 43-331 Dankowice

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów baru (praca w godzinach popołudniowych)

  • dbanie o czystość i porządek w lokalu

  • czas pracy – w oparciu o grafik pracy ustalany indywidualnie z pracownikiem – odpowiednie dla osób uczących się

Wymagania:

  • ukończony 18 rok życia

  • książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych

  • znajomość obsługi kasy fiskalnej

  • dobra organizacja czasu pracy

  • samodzielność i kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – do uzgodnienia z kandydatem na etapie rekrutacji

  • możliwość zdobycia doświadczenia – praca polecana dla studentek i studentów

  • stawka godzinowa – 12 zł brutto za godzinę

  • możliwość wykorzystania czasu w pracy do swoich potrzeb po wykonaniu obowiązków wynikających z obsługi lokalu

Kontakt:

  • Prezes OSP – tel: 535 357 101

  • Naczelnik-Wiceprezes OSP – tel: 798 659 470

  • e-mail: APLIKUJ