Szwaczka

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Ilkeston

2016-12-02

Agencja Pracy Socpol jest agencją pośrednictwa pracy (KRAZ cert. 5499)o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku pracy – zarówno w Polsce jak i za granicą – potrafimy pomoc każdej osobie poszukującej pracy jak i pracodawcy, który potrzebuje odpowiedniego pracownika. Obecnie dla partnera z Anglii poszukujemy pracownika na stanowisko:

                                   Szwaczka

miejsce pracy:Ilkeston

 Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
– min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku  szwaczka

 Obowiązki:

– szycie pokrowców i pościeli

  Oferta:

– umowę na czas nieokreślony, na angielskich warunkach

– wynagrodzenie : 8 GBP/h

– normowany czas pracy : 39 h/ tydzień

– organizacja zakwaterowania

  Informacje dodatkowe:

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim, z dobrze opisanym doświadczeniem zawodowym na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na p

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!