Farmaceuta

Pośrednictwo Pracy SOCPOL

Schwarzenbek

2016-12-02

Agencja Pracy Socpol (cert.5499) poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Farmaceuta

Proponowane miejsca pracy:

21493 Schwarzenbek, 30 km od Hamburga (Schleswig-Holstein)
27356 Rotenburg/Wümme (Niedersachsen)
78234 Engen, w pobliżu Bodensee (Baden-Württemberg)
23966 Wismar Mecklenburg-Vorpommern)
21614 Buxtehude , w okolicy Hamburga (Niedersachsen)
36103 Fliedern w pobliżu Fulda (Hessen)
03149 Forst w pobliżu Frankfurtu (Oder) (Brandenburg)
26506 Norden, Ostfriesland (Niedersachen)
26382 Wilhelmshaven przy holenderskiej granicy (Niedersachsen)
97618 Unsleben, (Bayern)
14712 Rathenow (Brandenburg)
64711 Erbach (Hessen)
Emden, w pobliżu holenderskiej granicy (Niedersachsen)
Cloppenburg, w pobliżu holenderskiej granicy (Niedersachsen) i wiele innych lokalizacji

Wymagania

• wykształcenie : magister farmacji,
• znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (certyfikat wymagany),
• ukończony staż.

Obowiązki

• praca w charakterze farmaceuty.

Oferujemy

• wynagrodzenie: minimum 3280 euro brutto miesięcznie,
• pomoc w organizacji zakwaterowania i innych sprawach formalnych,
• umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich.

Przed zawarciem umowy:
• bezpośrednie spotkanie z pracodawca i personelem w przyszłym miejscu pracy,
• dokładne zapoznanie się z warunkami pracy i warunkami socjalnymi,
• omówienie szczegółów dot. rozwoju zawodowego i wsparcia pracodawcy.

CV w języku niemieckim

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!