Elektryk

Work On Personal LTD

Erfurt

2016-12-02

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Elektryk

Zakres obowiązków:
-instalacje elektryczne
-montaż gniazdek, przełączników
-inne typowe prace elektryczne

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- darmowe zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie  11 €/ h netto

- tygodniowe zaliczki

Wymagania:
- min podstawowy  j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
- doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: APLIKUJ  kontakt telefoniczny pod nr Tel:  518 461 875

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.