MECHANIK SAMOCHODÓW RENAULT

Business Bridge Group Sp.z o.o.

irlandia

2016-12-02

Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wieloletniego, autoryzowanego dealera samochodów marki Renault w Irlandii – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy:  Irlandia

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
· kompleksowe przeprowadzanie napraw samochodów osobowych marki RENAULT i DACIA
· diagnostyka usterek

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
· masz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego w autoryzowanym punkcie Renault
· jesteś skuteczny i potrafisz samodzielnie dokonywać napraw
· cechuje się duża komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
· masz certyfikat RENAULT COTECH lub RENAULT ELECTRO MECHANIC.
· znasz język angielski na dobrym poziomie.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
· pracę w autoryzowanym serwisie w środowisku międzynarodowym
· atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
· pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i angielskim, w razie jakichkolwiek pytań zadzwoń, udzielimy wszelkich informacji (71) 788 05 88.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.