Programista Java/ Java Developer – Warszawa

KS PERSONAL SERVICE

Warszawa

2016-12-02

Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników

Opis stanowiska pracy

Tworzenie oprogramowania oraz projektowanie rozwiązań przy użyciu technologii Java/Java EE. Wdrażanie własnych pomysłów i tworzenie nowych funkcjonalności dla systemów i rozwiązań biznesowych. Udział w ciekawych projektach. Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w projektach opartych o Java, Spring, JPA,
  • Znajomość programowania obiektowego oraz języka JAVA.
  • praktycznej znajomość metodyk Scrum i XP,
  • dbałości o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • umiejętność komunikowania swoich pomysłów i rozwiązań do zespołu,
  • dobrego zrozumienia zasad programowania obiektowego, dekompozycji, hermetyzacji oraz wzorców GoF,
  • znajomości popularnych bibliotek i frameworków, m.in. Maven, Spring, Spring Data JPA,
  • znajomość AngularJS, Jasmine, Karma, Gulp, Node.JS, Spring-Boot, Spock,
  • bardzo dobrej znajomości języka SQL,
  • praktycznej znajomości narzędzi takich jak GIT, JIRA, JENKINS,
  • znajomości koncepcji code review (preferowana znajomość narzędzia Gerrit),
  • umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia,
  • współtworzenia środowiska pracy zespołu w oparciu o innowacyjne pomysły, dbałość o najlepsze praktyki programistyczne.

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia w zależności od preferencji.
  • Współpracę z zespołem kreatywnych i otwartych profesjonalistów.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Rozwój kwalifikacji zawodowych.
  • Współpraca z młodym i otwartym zespołem.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail APLIKUJ , lub dzwoń +48 532 846 653

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!