Operator wózków widłowych z niemieckim – ok. Nordhausen - Blisko Polski

KS PERSONAL SERVICE

Nordhausen

2016-12-02

East Service - (KRAZ 13171).

Miejsce pracy: ok. Getyngi, Nordhausen

WYMAGANIA:

 - uprawnienia i doświadczenie na wózki widłowe czołowe lub boczne (Frontgabestapler, Seitengabrlstapler)

znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym podstawowym(warunek konieczny),

- dyspozycyjność.

OFERTA:

 - stawka: 9€ brutto/h + 20€ netto diety/dzień,

 - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem,

 - możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy,

 - zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia,

 - praca od poniedziałku do piątku,

 - zmiany : 2 w ciągu dnia (ranna, popołudniowa,),

 - praca w pełnym wymiarze godzin, nadgodziny oraz zmiany nocne płatne dodatkowo 25%,

 - profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zbieranie towaru na Euro-Paletach,

- środek lokomocji: wózek widłowy czołowy lub boczny,

- zbierany towar z obszaru meblowego,

- ciężar od 5 - 30 kg, a pojedyncze kartony ok.60 kg,

- praca ze skanerami i oznaczeniem miejsc za pomocą kodów kreskowych,

- artykuły przemysłowe do czyszczenia mebli(w kartonach i na paletach).

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy APLIKUJ lub dzwoń +48 532 846 653

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!