Lider zespołu Utrzymania Ruchu

Whirlpool Sp z o.o.

Wrocław

2016-12-02

Obecnie do Fabryki we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Zespołu Utrzymania Ruchu

Obowiązki

  • zarządzanie zespołem mechaników i automatyków
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji w ramach zespołu oraz pomiędzy zespołami
  • uczestnictwo i nadzorowanie napraw parku maszynowego, konserwacjach, działaniach prewencyjnych i diagnostycznych
  • udział w procesie oceny podległych pracowników
  • systematyczne raportowanie realizacji wyników do przełożonego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość układów hydrauliki, pneumatyki ( czytanie schematów )
  • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • dyspozycyjność = gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoki poziom umiejętności komunikacji
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • gotowość do pracy zmianowej
  • postępowanie zgodne ze standardami, w tym także umiejętność przełożenia standardów na konkretne działania oraz proponowanie usprawnień

Oferujemy

  • ciekawą  oraz pełną wyzwań pracę
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!