Automatyk

Whirlpool Sp z o.o.

Wrocław

2016-12-02

Obecnie do Fabryki we Wrocławiu, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Automatyk

Obowiązki

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie o kierunku elektronika i/lub automatyka
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe zadania i wyzwania
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomość sterowników Siemens S7
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy

  • ciekawą oraz pełną wyzwań pracę
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!