Opiekun Klienta

Sharpeo

Warszawa

2016-12-02

Opiekun klienta Dołącz do zespołu i pomagaj klientom korzystać z naszych najnowszych technologii. Dziesiątki firm w Polsce cieszy się z naszych rozwiązań i przy Twojej pomocy ta grupa może się zwiększyć. Twoim zadaniem będzie danie takiej szansy klientom poprzez wysyłanie maili i umawianie spotkań.

Zakres obowiązków:

• Umawianie spotkań dla handlowca Tobie przypisanego

Oczekujemy, że:

• Będziesz podekscytowany wyznaczonymi celami i niekorporacyjnym środowiskiem

• Czujesz, że chcesz się uczyć i rozwijać

• Łatwo nawiązujesz kontakt Jeśli w codziennym życiu:

• Jesteś komunikatywny, otwarty i towarzyski

• Chcesz mieć możliwość decydowania jak i co robisz

• Sprawia Ci radość rozwiązywanie nowych sytuacji

• Lubisz osiągać więcej niż inni

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy (1/2, 3/4 lub pełny etat)

• Podstawę i system prowizyjny

• Niezbędne narzędzia pracy

• Przyjazną atmosferę w firmie

• Wewnętrzne szkolenia i konferencje

Jeśli czujesz, że jesteś osobą otwartą i gotową do nauki prześlij swoje CV.