Opieki potrzebuje Pani Erna

Gowork.pl

Tuttlingen

2016-12-03

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Tuttlingen

Pani porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomoc przy wstawaniu.

Choruje na Alzhaimera, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz ma chorobę nowotworową.

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała

Zmiana pielucho-majtek

Gotowość do czuwania w nocy

Wymagania:

Poziom znajomości języka: komunikatywną

Doświadczenie: mile widziane

Prawie jazdy: nie

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS oraz ubezpieczanie

Wynagrodzenie miesięczne: 930 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4001