Opiekunka w Niemczech

Gowork.pl

2016-12-03

Nr referencyjny: NIEM_022A

Nasz podopieczny:

Pani Margaret choruje na nadciśnienie tętnicze, zaburzenie krążenia oraz demencję.

Porusza się za pomocą wózka gdy ma do pokonania większą odległość.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze tj. pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy. Dodatkowo utrzymywanie porządku w domu.

Wymagania:

Poszukujemy osób z dobrą znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4855 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99735 ofert pracy. Sprawdź!