Opieka nad osobami starszymi, Niemcy

altenbetreuung24

Eppingen

2016-12-03

Miejsce zlecenia: Eppingen

Opieki potrzebują starsi Państwo, Hildegard i Heinz. Oboje poruszają się przy chodzikach. Pani Hildegard jest cukrzykiem i ma problemy z sercem. Pan Heinz ma problemy z nietrzymaniem moczu i ma cennik.

Nr referencyjny: NIEM_174A

Obowiązki:

Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznym przy czynnościach higienicznych, zmianie pielucho – majtek, ubieraniu i rozbieraniu. Dodatkowo przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie, robienie zakupów oraz sprzątanie domu.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości języka

- miłego usposobienia i cierpliwości

- zaangażowania w pracę, doświadczenia

Oferujemy:

- ubezpieczenie

- odprowadzane składki ZUS

- wyżywienie i zakwaterowanie

- przejazd do i z Niemiec

- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5662 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!