Sprzedawca/Kasjer

TRESPASS

Białystok

2016-12-01

Marka Trespass narodziła się w 1984 roku i od tego czasu nieustannie wzbogaca swoje doświadczenie w branży outdoorowej. Trespass jest marką stworzoną dla ludzi kochających góry oraz wszelkie rodzaje aktywności na świeżym powietrzu. Sieć salonów marki Trespass nieustannie się rozrasta o czym świadczy liczba ponad 160 sklepów w samej Wielkiej Brytanii. W Polsce do dyspozycji klientów jest już 9 salonów:Oferowane produkty, które znajdują się w naszych salonach są odpowiedzią na takie aktywności jak: narty, snowboard, rower, piesze wędrówki oraz wiele innych. Poza gamą odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, w naszych salonach znajdują się również kolekcje casual. Marka Trespass nie zamyka się jedynie na osoby dorosłe ale także zaspokaja potrzeby najmłodszych odbiorców - nasze kolekcje rozpoczynają się już od modeli dla niemowląt.

Do naszego sklepu TRESPASS w Białymstoku Outlet Center ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku sprzedawcy w wymiarze 1/2 etatu z możliwością dopracowania większej ilości godzin.

Szukamy:

Osoby żywiołowej, odpowiedzialnej, pozytywnie zakręconej, kochającej kontakt z ludźmi, z wrodzoną żyłką handlowca, pracowitej, odpornej na sytuacje stresowe.

Oferujemy:

Umowę na 1/2 etatu z możliwością przepracowania większej ilości odzin, przejrzysty system premiowy. Pracę w systemie 12 godzinnym.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV na adres emailowy APLIKUJ lub bezpośrednio w sklepie.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!