Monter rur ze sczepianiem TIG na prefabrykacji

GRUPA MOBILITY

okolice Creil

2016-12-01

Agencja Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. sp. kom. posiadająca certyfikat nr 11595

                                       Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, dla swojego Klienta

                                                            poszukuje osób do pracy na stanowisko:

                                                                                 Miejsce pracy: Francja

Naszym klientem jest firma, która specjalizuje się w produkcji systemów rurociągów dla różnorodnych zastosowań i szeregu substancji, lider na rynku giętkich systemów rurowych dla ciepłownictwa i przemysłu.

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w montowaniu rur i sczepianiu elementów rurociągu za pomocą metody TIG (141).

       Opis stanowiska:

-        prefabrykacja, montaż i instalacja rur przemysłowych ze stali nierdzewnej i czarnej na podstawie rysunku technicznego i izometrycznego

-        sczepianie rur za pomocą metody TIG (141)

-        wykonywanie pomiarów, prace monterskie

-        prace ślusarskie: cięcie, gięcie, docinanie, szlifowanie

-        nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami

-        praca w zakładzie i/lub praca na wysokości

Wymagania:

-        doświadczenie w montowaniu i sczepianiu rur metodą TIG

-        znajomość rysunku technicznego i izometrycznego

-        dokładność, odpowiedzialność, sumienność

-        znajomość języka francuskiego lub angielskiego mile widziana

Oferujemy:

-        pracę w dużej, stabilnej i znanej firmie

-        atrakcyjne wynagrodzenie

-        zatrudnienie na warunkach francuskich

-        bezpłatne zakwaterowanie

-        pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz francuskim z dopiskiem MONTER RUR- SCZEPIANIE TIG na adres email: APLIKUJ

Kontakt: + 48 698 975 079.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).