ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. ZAKUPÓW

JOBS

Wałbrzych

2016-12-01

Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider na  rynku  dystrybucji surowców do produkcji piekarniczo-cukierniczej w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na  stanowisko:

Numer referencyjny: ZK/ds/ZAK/jobs.pl

Miejsce pracy: Wałbrzych (dolnośląskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analizowanie sprzedaży i generowanie zamówień do dostawców
  • Współpraca z działem zakupów w centrali
  • Bieżąca analiza stanów magazynowych i rotacji produktów
  • Bieżące śledzenie trendów, oczekiwań klientów oddziału, analiza sezonowości
  • Koordynacja dostaw, awizacja
  • Koordynacja procesów wyprzedażowych wraz z działem handlowym
  • Koordynacja procesów reklamacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana technologia żywności, kierunki techniczne i ekonomiczne),
  • Doświadczenie handlowe,
  • Mile widziane doświadczenie w kanale B2B
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • Samodzielność i kreatywność,

ZAPEWENIAMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę,
  • Miłą atmosferę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!