Elektryk

AP Uniapol

Drezno

2016-12-01

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z Odziałem we Wrocławiu  poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTRONIK / ELETROMONTER

Miejsce pracy: NIEMCY, DREZNO

 Opis stanowiska :

  • praca na linii produkcyjnej/montażowej części elektronicznych do samochodów
  • Podłączanie podzespołów
  • Kontrola jakości

Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe : elektryk, elektronik, elektromechanik
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • Pracę w znanej niemieckiej firmie motoryzacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę,  pokoje max 2-osobowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • Pomoc w załatwieniu formalności przed wyjazdem
  •  Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Kontakt z opiekunem w kraju
      • Dodatki za nadgodziny +25%
      • Dodatki za nocki +25%
      • Dodatki za niedziele +50%
      • Dodatki za święta +100%

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel.: 668 846 516, 512 089 906