Piła - przedstawiciel terenowy (pełny etat)

Cursor S.A.

Piła

2016-12-01

Cursor S.A. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel terenowy
miejsce pracy: Piła
nr referencyjny: pt_piła/11.2016

Główne zadania na tym stanowisku:
- sporządzanie raportów w wyznaczonych punktach handlowych
- weryfikowanie przebiegu promocji
- dbanie o standard ekspozycji produktów danej marki
- dostarczanie i wymiana materiałów promocyjnych do punktów sprzedaży

Nasze wymagania:
- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
- komunikatywność, rzetelność, spostrzegawczość i odpowiedzialne podejście do pracy
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie i systematyczność
- mile widziane doświadczenie na stanowiskach: przedstawiciel handlowy/merchandiser/audytor

Wybranej osobie oferujemy:
- wynagrodzenie – podstawa + prowizja (od ok. 2000 zł netto)
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- pracę 5 dni w tygodniu
- smartfon, tablet i samochód do celów służbowych
- przeszkolenie i wparcie w trakcie realizacji zleceń
- możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie uzależnione od poziomu realizacji zleceń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres APLIKUJ z dopiskiem w tytule wiadomości nr referencyjny: pt_piła/11.2016.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!