Pakowanie puszek - PRACA OD ZARAZ! Zapewniamy dojazd z Gdańska

Grupa Progres

Pruszcz Gdański

2016-12-01

"Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy  wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.”

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Nr ref.: OM/11/2016

Obowiązki:

  • pakowanie wyprodukowanego produktu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • gotowość pracy w systemie trzy zmianowym lub czterobrygadowym
  • uczciwość i systematyczność

Oferujemy:

• umowę o pracę na cały etat

• atrakcyjną stawkę godzinową

• dodatki za pracę na II i III zmianie

• bezpłatny dojazd autobusem z dworca głównego w Gdańsku

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny OM/11/2016

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."