Regionalny Przedstawiciel Handlowy ( branża spawalnicza)

HR Support

Warszawa

2016-12-01

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim
doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w osprzęcie spawalniczym poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. spawalnictwa

Wymagania względem kandydata:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane B2B, B2C

- Znajomość rynku spawalniczego lub pokrewnego będzie dodatkowym atutem

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 dni w tygodniu)

- Chęć do nauki i pracy

- Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

- Rozbudowa istniejących kanałów dystrybucji

- Tworzenie nowych kanałów dystrybucji

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- Sprzedaż asortymentu

- Raportowanie bieżących prac

Firma oferuje:

- Pracę w międzynarodowej firmie

- Możliwość rozwoju w ramach europejskich struktur firmy

- Intensywny program szkoleniowy

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

- Atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia adekwatna do osiąganych wyników

- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy ( samochód, telefon, komputer)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102327 ofert pracy. Sprawdź!